Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Konkurs Kangur Matematyczny 2020
W konkursie Kangur Matematyczny 2020, który w tym roku odbył się na platformie Dzwonek.pl, uczestniczyło 12 naszych uczniów: 1 w kategorii Żaczek, 4 - Maluch, 4 - Beniamin, 3 - Kadet. Wyróżnienie uzyskali Oskar Deręgowski z klasy 6 i Wiktor Deręgowski z klasy 2. Gratulujemy!

Konkurs recytatorski "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa..."
11 marca odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa..." Jury oceniało dobór repertuaru, interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia: I miejsce - Wiktor Deręgowski kl. 2, II - Piotr Bultrowicz kl. 1, III - Lidia Wiznerowicz kl. 1; wyróżnienia: Oliwia Orzechowska kl. 3, Gabriela Szklarska kl. 3, Julia Jarkowska kl. 3, Julia Wieczorek kl. 6, Maciej Chałaj kl. 7. Wszystkim recytatorom gratulujemy udanych występów i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach konkursowych.

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
13 lutego 2020 roku w Wierzbinku odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Przeprowadzono eliminacje pisemne i ustne zgodnie z regulaminem OTWP. W eliminacjach ustnych wzięło udział 3 uczestników z młodszej grupy wiekowej i 3 uczestników ze starszej grupy wiekowej wyłonionych podczas eliminacji testowych, składających się z 20 pytań pisemnych. I miejsce w drugiej grupie wiekowej zajął Szymon Szymański z kl. VIII Gratulujemy!

Counter - Strike Source
E- sport to rywalizacja, w której zamiast wykorzystywać piłkę, bramkę czy boisko wykorzystujemy sprzęt komputerowy i gry. Counter - Strike Source to gra, która niezmiennie od lat króluje w rankingu najpopularniejszych, więc i w tym przypadku wzbudziła ogromne zainteresowanie. Zawody odbyły się w ZSM w Radziejowie. W kategorii szkół podstawowych najlepszą drużyną okazała się drużyna "INES" ze SP w Boguszycach w składzie: Szymon Szymański, Jakub Malcer, Nikodem Szymański, Maciej Chałaj i Antoni Kaczmarek. Gratulujemy!

Mistrzostwa Gminy i Mistrzostwa Małego Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Po zajęciu I miejsca w mistrzostwach gminy Wierzbinek dziewcząt (6 szkół), a następnie również I miejsca w mistrzostwach małego rejonu (5 gmin), reprezentacja dziewcząt naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej. Niestety nie awansowaliśmy, jednak rywalizacja była bardzo zacięta, a duch walki pozostawał z nami na boisku aż do ostatniego gwizdka. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły!

Mistrzostwa Gminy i Mistrzostwa Małego Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców
Po zajęciu I miejsca w mistrzostwach gminy Wierzbinek (6 szkół), a następnie również I miejsca w mistrzostwach małego rejonu (5 gmin), reprezentacja chłopców naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej. Drużyna prezentowała się na boisku fantastycznie, umiejętności i zgranie drużyny były na podobnym poziomie, jednak niestety zabrakło odrobinę szczęścia i nie udało nam się awansować do mistrzostw wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017