Sukces w gminnych eliminacjach "Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej"!

Dnia 9 marca 2018 r. w Urzędzie Gminy Wierzbinek odbyły się gminne eliminacje "Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej".
W turnieju wzięli udział uczniowie z dwóch kategorii wiekowych: kategoria młodsza (klasy IV-VI szkół podstawowych) oraz
kategoria starsza (klasa VII szkół podstawowych oraz klasy II i III gimnazjum).
Wszyscy uczestnicy gminnego etapu wcześniej zwyciężyli w szkolnych eliminacjach.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIIa gimnazjum: Julia Żabicka i Bartosz Jastrzębski.
Konkurs składał się z dwóch etapów. Uczestnicy najpierw rozwiązywali test pisemny, a następnie  odpowiadali przed komisją na wylosowane pytania.
Nasza uczennica Julia Żabicka zajęła I miejsce w swojej kategorii, czym zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych, które odbędą się w Kramsku 24 marca 2018r.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali medale okolicznościowe,  nagrody książkowe i dyplomy, a zwycięzcy  - okazałe puchary.
Co więcej, uczniowie którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych pojadą na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.
 Gratulujemy i trzymamy kciuki za Julkę w kolejnym etapie konkursu!