Wycieczka do Torunia
23 maja klasy 2-3 uczestniczyły w wycieczce do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce- Torunia 🏰 Historia mieszała się z nauką i dobrą zabawą. Przyczynił się do tego „Młyn Wiedzy”, fantastyczny przewodnik oraz słoneczna pogoda🌞
