Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boguszycach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boguszycach
  • 63 261 10 16 Zadzwoń
  • spboguszyce55@onet.pl Napisz wiadomość
  • Boguszyce 55 62-619 Sadlno
  • Start
  • Szkoła
    • Historia
    • Patron szkoły
    • Nadanie imienia
  • Kadra
  • Uczniowie
    • Samorząd Szkolny
    • Plan lekcji
    • Świetlica
    • Podręczniki szkolne
    • Kalendarz Roku Szkolnego
    • Rozkład godzin lekcyjnych
    • Osiągnięcia uczniów
  • Rodzice
    • Rekrutacja do klas pierwszych 2026/2027
    • Rada Rodziców
    • Pedagog
    • Psycholog
    • Logopeda
  • Aktualności
  • Biblioteka
  • Ważne strony
  • Kontakt

Witamy na stronie
AKTUALNOŚCI

Dzień Mamy i Taty

27 maja w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Mamy i Taty z udziałem klas 0–3. Dzieci przygotowały piękne występy pełne tańców i piosenek, a na scenie królowały uśmiechy i… kwiatki! Mali artyści wręczali własnoręcznie przygotowane kwiatowe prezenty dla Mam i Tatusiów, dziękując im za miłość i wsparcie. To był

Czytaj dalej »

Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja

Początek maja to wyjątkowy czas, w którym obchodzimy ważne dla naszej historii i tożsamości narodowej święta – 1 maja Święto Pracy oraz rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, 2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a 3 maja rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To dni, które łączy wspólna idea – pamięć

Czytaj dalej »

„Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…”

Zaczerwieniły się i zazieleniły słowa w naszej szkole podczas XXXI edycji Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych. Młodzi artyści wykazali się wielką odwagą sceniczną i interesująco zaprezentowali wybrane wiersze, a najwyższą notę otrzymali: kategoria wiekowa: klasy I – III I miejsce Anna Chałaj (kl. II) II miejsce Amelia Plichta (kl. II)

Czytaj dalej »

Życzenia Wielkanocne

Czytaj dalej »

Święto Nauki i Rozwoju

20 marca w naszej szkole odbyło się Święto Nauki i Rozwoju, jako zwieńczenie udziału w całorocznym projekcie „Dziecko z Pasją” Fundacji Uniwersytet Dzieci. Cała społeczność szkolna wzniosła się w kosmos angażując się w różne aktywności zgodnie z założeniami Metody Pytań i Doświadczeń, na której opiera się projekt. Uczniowie najpierw stawiali

Czytaj dalej »

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) to inicjatywa ustanowiona przez Komisję Europejską w 2004 roku, mająca na celu podniesienie świadomości na temat bezpieczniejszego dostępu do Internetu, szczególnie dla dzieci i młodzieży. Obchody DBI odbywają się w lutym, a w tym roku 2026 przypadły na 10 lutego. Do końca marca organizowane są lokalne

Czytaj dalej »
« Poprzednia Page1 Page2 Page3 Page4 Następna »
Copyright 2025 SP Boguszyce , All rights reserved. Wykonanie - stronydlaszkol.com.pl